İzmir Catering

 

İzmir catering firması olarak Rocca  Catering, açılış kokteyl organizasyonlarından after party barbeque ve piknik organizasyonlarına, coffe break ikram organizasyonlarından doğum günü organizasyonları ve klinik ikram organizasyonlarına, düğün yemek organizasyonlarından evde ikram organizasyonlarına, kahvaltı / brunch ikram organizasyonlarından şirket kutlamaları ikram organizasyonları ve ürün lansman ikram kokteyllerine kadar çok sayıda organizasyonu başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Şirketimiz, açılış kokteyl organizasyonlarında, yeni mağaza açılışı, yeni şube açılışı, yeni bir inşaat projesi başlangıcı gibi seçkin konuklara özel lezzetler sunmaktadır. Açılış yapan kişi ya da kurumlara sadece kurdeleyi kesmek kalmaktadır. Barbeque ve piknik organizasyonlarında ise şirketimiz kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Doğum günü organizasyonları da önemli bir ayrıntıdır. Eğlencenin dorukta olduğu bu organizasyonlarda hem doğum gününü kutlayan, hem de bu özel güne katılanlar için unutulmaz bir anı kalmasını sağlayan şirketimiz, uzman ekipleri ile hizmet vermektedir.

Rocca  Catering, İzmir catering şirketleri arasında düğün yemek organizasyonlarını da kusursuz bir şekilde yerine getiren özel bir işletmedir. Düğünler, insanların en mutlu olduğu anlardan biridir. Şirketimiz, bu özel günün öneminin bilincinde hareket etmekte, düğün organizasyonlarını en özel bir hale getirmektedir. Şirketimiz, mekan ve zaman sınırlaması olmaksızın hizmet vermektedir. Düğün yemek organizasyonlarında özel menü hazırlayan şirketimiz, servis personeli ve aşçı desteğinin yanı sıra karşılama hostesi, masa örtüleri, düğün pastası sunumu, organizasyona özel renkli peçete, birinci sınıf malzemeler, tüm gazlı ve gazsız içecekleri sunmaktadır.

Kahvaltı ve brunch ikram organizasyonları da Rocca  Catering güvencesinde hazırlanmaktadır. İzmir’in her köşesinde bu organizasyonları gerçekleştirecek altyapıya sahip olan şirketimiz, kahvaltı davetlerinin de kusursuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu tür organizasyonlarda ev, bahçe, tekne ya da çok daha farklı bir mekan fark etmemektedir. Organizasyonu düzenlemek isteyen kişi ya da kurumun mekanı belirlemesi yeterli olmaktadır. Şirket kutlamaları ikram organizasyonları da önemli organizasyonlar arasındadır. İzmir catering firmaları arasında bu tip organizasyonun güvenli bir şekilde yapacak firma olan şirketimiz, after party organizasyonlarında da tam hizmet sunmaktadır. Ürün lansman ikram kokteylleri için de şirketimizle irtibat kurmak, unutulmaz bir lansmana imza atmak için yeterlidir.