ROCCA  kurulduğu ilk günden beri ağırlıklı olarak Fuar Catering hizmetleri konusunda hizmet vermektedir. Toplam iş hacmimizin % 40’ ı fuar yiyecek ve içecek hizmetlerinden oluşmaktadır. Fuar çalışmalarına verdiğimiz önem doğrultusunda 35 farklı büyük ölçekli fuarda sektörün lideri olan firmalara ağırlıklı olarak Coffee Break hizmeti vererek bu ve  bir çok  başka konuda müşterilerimizin ve onların misafirlerinin beğenisini kazanmış bulunmaktayız.  Catering hizmeti dışında hizmet verdiğimiz diğer konu başlıklarını aşağıda daha detaylı incelebilirsiniz. 

ROCCA; profesyonel fuar katılıcılarına, catering hizmetinin yanısıra  fuarda ihtiyaç duyabilecekleri bir çok konuda, host, hostes, müzik, resim, video, servis taşımacılığı, reklam vb konularda tam donanımlı hizmetler sunmaktadır.

Bu fuarlar içersinde profesyonel statüde kapsamlı olarak yapılan 35 sektör fuarında sektörün lideri olan firmalara istikrarlı bir şekilde hizmetler sunarak bu konudaki çözüm ortaklığı anlayışını uzun yıllara dayanan bir ilke ile sürdürmektedir.

 

Fuar Catering Hizmetlerimiz

 

Coffee Break Hizmeti

Kokteyl Hizmeti

Lunchbox Hizmeti

Garson Hizmeti

Temizlik personeli Hizmeti

Ekipman kiralama Hizmeti

Hostes Kiralama Hizmeti

Transfer Hizmetleri

 

 

Fuar Kokteyli

 

Fuara katılan firmaların genellikle fuarın ilk günü ya da en yoğun olduğu başka bir günde stant içinde misafirlerini ağırlamak için yapmış oldukları, prestij bakımından büyük kazanımlar sağlayan bir ikram hizmetidir.   

 

Fuar Coffee Break

 

Fuara katılan firmaların fuar başlangıcı ve bitiş zamanı içinde gün boyu sıcak ve soğuk içecekler eşliğinde Kurabiye Vb diğer unlu mamul ürünleriyle birlikte sunulan  ikram hizmetidir.

Coffee Break hizmetleri fuarlarda en çok tercih edilen ve kabul görülen bir hizmet şeklidir. Bu hizmet içeriğinde servis hizmetleri ve masa üstü donanımların tamamı firmamız tarafından karşılanmaktadır.

 

Fuar Öğle Yemeği

 

Ağırlıklı olarak fuar standı büyük ve kadrosu geniş olan firmalar tarafından tercih edilen bu hizmet şeklinde  yemek sunumu 4 kap sıcak yemek olarak 4’lü melamin tabaklarda sunulmaktadır.

Stant alanı ufak olan veya günlük 30 kişiden az olan stantlarda bu uygulamayı yapmak pek mümkün değildir. Sayısı düşük olan firmalara Lunchbox tarzı bir hizmet sunmak daha uygun olmaktadır.

 

Örnek Öğle Yemeği Menüsü : Taze Fasulye, Sade Pilav, Tatlı, Salata

 

Lunch Box

 

Ekmek arası sandviç ile birlikte, kek, meyve ve içecek  ya da sadece sandviç ve içecek ile birlikte paket haline getirilmiş bir servis hizmetidir. Bu hizmet şekli fuarlarda en çok tercih edilen yemek hizmeti olarak da kabul görülmektedir. 

Örnek Lunchbox Menüsü: Jambonlu Kaşarlı Sandviç + Paket Kek + Meyve +  İçecek

 

Personel Hizmetleri

 

Fuara katılan firmaların her türlü personel hizmetlerinin temin edilmesine verdiğimiz addır. Bu hizmet içeriğinde, Manken Hostes, Hostes, Servis Hostesi,  Garson, Temizlik Personeli, Promosyon dağıtım personeli gibi servis personeli hizmetleri yer almaktadır.

 

 

Manken Hostes

 

Manken hosteslerimiz stant alanı içinde firmanın ürünlerini yüzeysel bilgiler ışığında tanıtmak ve ürün teşhirinin en iyi şekilde yapılmasını sağlamak amacıyla görev yapan personelimizdir.

Bu personellerimizin prezantasyonu üst seviyede olup tamamen prestij esasına göre görev almaktadır.

 

Hostes

 

Hosteslerimiz stant alanı içinde misafirlerin karşılanması, ilgili kişilere yönlendirilmesi ve yüzeysel bilgilerin aktarılması konularında görev yapmaktadır. Bu personellerimiz servis hizmetlerinin yapılmasında kullanılmamaktadır.

 

Servis Hostesi

 

Servis Hosteslerimizin ana görevi gelen misafirleri karşılamak ve çeşitli ikramlarda bulunmaktır. Bu personellerimizin ürün tanıtımı veya bilgi alışverişi konularında bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Servis Personeli  / Garson

 

 

Garsonlarımız servis hostesiyle aynı görevi yapan bay servis personellerimizdir. Özellikle yüksek performans gerektiren kalabalık fuar organizasyonlarında tercih edilmektedir.

 

 

Tüyap, CNR ve İstanbul Fuar merkezinde düzenlenen başlıca hizmet verdiğimiz sektör fuarları aşağıda belirtilmiştir. 

 

İstanbul’da Gerçekleşen Fuarlar

 

Avrasya Tarım Fuarı

Ambalaj Fuarı

Auto Show Fuarı / Otomobil Fuarı

Boat Show Fuarı

Bahçe Dünyası Fuarı

Cam, Kapı ve Pencere Fuarı

Conwex Fuarı / Ticari Araçlar Fuarı

Idef Fuarı / Savunma Sanayi Fuarı

Dogaltaş Fuarı / Naturel Stone

Unicera / Seramik, Banyo Mutfak Fuarı

Yapı Fuarı

Plastik Fuarı

Expomed Fuarı

Maden Fuarı

İntermob

İdeal Home Fuarı

ITM Fuarı /

Ismob / İstanbul Mobilya Fuarı

Agaç İşleme Makineleri Fuarı

IDF Fuarı / Deri Fuarı

Sodex Fuarı

Wın Fuarları

Züchex Fuarı

Automechanica Fuarı

Petroleum Fuarı

Paint Fuarı